TSR Poland Sp. z o.o.

TSR Poland sp.  z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy TSR Recycling GmBH zajmującej się recyklingiem złomu stalowego i metali kolorowych.

Na rynku polskim TSR Poland Sp. z o.o. jest obecna od 2008 roku  lecz swoją działalność operacyjną zaczęła w drugiej połowie 2012. W tak krótkim okresie czasu, udało się nawiązać współpracę z kluczowymi odbiorcami złomu stalowego jakimi są huty oraz odlewnie na terenie Polski, Europy i Azji. Na terenie kraju posiadamy kilka oddziałów. Położenie wszystkich jest idealnym rozwiązaniem pod względem logistycznym.

 

TSR Poland sp. z o.o. jest wiodącą firmą zajmującą się obrotem złomem stalowym oraz metalami nieżęlaznymi. 

Główny cel naszej firmy to zapewnienie kompleksowych rozwiązań i obsługi dostawców oraz zakładów przemysłowych.

Będąc kluczowym partnerem dla firm zajmujących się obróbką stalową oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, które w procesie produkcyjnym  wytwarzają odpady stalowe oraz niemetaliczne. Nasze usługi zawierają transport odpadów bezpośrednio z miejsca ich wytwarzania za pomocą  odpowiednich kontenerów jak i przystosowanych do tego aut ciężarowych. Wszystkie oferowane kontenery są indywidualnie dobierane na podstawie potrzeb oraz warunków naszych dostawców.

Jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo Handlowej gospodarki złomem.

 Jako firma spełniając najwyższe standardy posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

Świadczymy usługi w oparciu o niezbędne i wymagane przepisami prawa zezwolenia.

Każdy dostarczony na plac materiał jest odpowiednio klasyfikawany, a następnie przygtowywany do sprzedaży.

Na każdym placu zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowników, która nie tylko przyjmuje złom zgodnie z najwyższymi standradami jakościowymi, ale również służy pomocą w razie jakichkolwiek niejasności.

 

Każdy oddział posiada odpowiedni do swojego zapotrzebowania park maszynowy. W skład, którego wchodzą między innymi: paczkarki, prasonożyce, wózki widłowe, sprzęt do cięcia złomu stalowego i metali nieżelaznych oraz sprzęt do badania jakości dostarczonego materiału taki jak spektrometr. Obsługi klientów biznesowych oraz indywidualnych dokonujemy przy pomocy wyspecjalizowanej do tego celu floty samochodów ciężarowych typu hakowce, bramowce, auta z HDSem oraz naczepy wywrotki.